Rower Gromada Columbus, Dura-Ace, Novatek, Tecora / The fixed bike Gromada, Dura-Ace, Novatec, Tecora

 

 

 

Mam do zoferowania kompletny rower na wykonanej przeze mnie ramie. Rower jest używany, złożony około 3 lat temu. Klient postanowił wymienić na nowy. Ten trafił w moje ręce w rozliczeniu. Rama na życzenie klienta została spersonalizowana, piękny emblemat na górnej rurce wykonany ze stali nierdzewnej. Rurki to Columbus Gara. Rozmiar ramy 55 cm. Zupełnie nowy napęd tylna koronka Dura-Ace 16 zębów, stery Tecora na łożyskach maszynowych. Rower po kompletnym przeglądzie, stan bardzo dobry. Jeśli chcesz mieć niestandardowy rower, wysokiej klasy, w cenie bardzo przeciętnej chińszczyzny, ta oferta jest dla Ciebie. Przy zakupie przed roztopami otrzymasz gratis serwis w tym sezonie.

sprzedane

The fixed gear bike build Gromada track frame, the tubes Columbus Gara. Size 55 cm. New Dura-Ace cog, chain and chain ring. Tecora head set, Novatec hubs. Bike is 3 years used. Very good condition.

Sorry Sold