Ostre Koło rama Jaguar, Campagnolo / Fixed Gear Jaguar, Campagnolo

Historia tego roweru związana jest z moim wieloletnim przyjacielem Bartkiem. Koncepcja powstała kiedy wyciągnołem Jaguara z mojego „Złomowiska”. Obaj stwierdziliśmy, że trzeba go odrestaurować. Chromowanie, lakierowanie, wykonywanie szablonów, nanoszenie napisów, rekonstrukcja naklejek i etykietki. Dużo pracy wartej efektu. Od razu miał być to fix z duszą, wiec części też miały być nietuzinkowe, najlepiej oryginalne lub z epoki. Kierownica torowa stalowa, z oryginalnym mostkiem ZZR (pokryte nowymi chromami), tylne koło na piaście Campagnolo Pista i obręczy Campagnolo Omega Strada, przednie  SunSnino Professinal obręcz Mavic Open CD. Oba koła lutowane na krzyżach. Korba i pedały Campagnolo Strada, przedni blat Gipiemme Pista. Rower zachwycił nas. Niestety wypadek na nartach zmusił Bartka do przesiadki na Single Spida. Ani On ani Ja nie mieliśmy serca zakładać do tego cacka hebla, więc szukamu nowego wielbiciela Jaguara. Rozmiar ramy 55 cm ś/ś.

Sprzedane