Koga Miyata ostre koło / Koga Miyata Fixed Gear frame

Rama pod ostre koło. Oryginalnie była to szosowa Koga Miyata. Wymienione zostały haki na torowe, zawężony tylny trójkąt do rozstawu 120 mm, wymieniona tylna poprzeczka, oraz usunięto wszelkie przelotki i piwoty tak charakterystyczne w ramach szosowych. Rurki to Tange chomo-molibden. Rama w komplecie z aluminiowym, szosowym widelcem i sterami. Wielkość ramy 58 cm rura podsiodłowa ś/ś, górna rura 57,5 cm ś/ś, dystans łańcucha 39 cm, baza kół 98,5 cm. Suport angielski BSA 1,37x24T

Sprzedane

Fixed Gear frame. Race frame Koga Miyata change rear drop outs. Tubes frame Tange Cr-Mo. To sell frame + alloy race fork and head set. Size 58 cm seat tube c/c, top tube 57,5 cm c/c, chain stay 39 cm, wheel base 98,5 cm. Bottom bracket BSA 1,37x24T

Sorry Sold