Ostre Koło Lo Pro/Fixed Gear Lo Pro Frame

Rama do ostrego koła z ujemnym kątem głowki tzw. koza lub Low-Pro. Jest to rama przerobiona z szosówki, wymieniono tylne haki na torowe, usunięto wszelkie przelotki. Rozstaw tylnych widełek 120 mm, średnica sztycy 26,8 mm, suport angielski BSA 1,37 x 24T. Rozmiar 55 cm ś/ś. Wysokość od ziemi 82 cm przy sztycy, 77 cm przy główce ramy. Czyli górna rura opada o 5 cm. W komplecie używane stery igiełkowe, oraz 1 ” gwintowany widelec w otworem na hamulec. Koła nie są w komplecie. Nowy lakier proszkowy w kolorze czerwieni strażackiej.

Sprzedane

The Lo Pro fixed gear frame. Size 55 cm c/c. The frame is race frame with change track drop outs. New paint red color. Space drop outs 120 mm, bottom bracket BSA 1,37 x 24T, seat post 26,8 mm. The top tube drop 5 cm. Used head set and 1″ thread front fork with brake hole included. Wheels are not included.

Sorry Sold