Znów piasty gratis / Special Offer Free Track Hubs

Tak jak w tytule do tej ramy, gratis komplet piast torowych. Do wyboru niski lub wysoki kołnież. Piasty to super lekka wersja mojej produkcji. Komplet wysoki kołnież waży 420 gram, niski 325 gram. Rama również wykonana własnoręcznie przeze mnie z rurek Columbusa, model Gara. Rozmiar 54 cm ś/ś. Chromowy tylny widelec, mufy główki, korona i haki przedniego widelca.  Malowana na kolor czarny, błyszczący.

Sprzedane

I would like offer you track frame and fork my self build and extra free, super light gromada track hub set. To choice low ore high flange. Low flange set wight 325 g, high 420 g. The frame is build Golumbus Gara tubes. Rear fork, head lugs, fork crown and ends chromium plated, paint black glossy. Size 54 cm c/c. Front fork with brake hole.

Sorry Sold