Rama torowa / Lugs track frame

Torowa rama rozmiar 53 cm. Trafiła w moje ręce bez oryginalnego lakieru i logotypu. Nie umiem określić kto jąwykonał i kiedy. Jeśli widelec jest oryginalny to została wykonana pod koniec lat 90 lub w obecnym stuleciu. Ram była w stanie dobrym, została przeze mnie sprawdzona geometia oraz odmalowana na kolor czerowny (czerwiec strażacka). Wielkość ramy rura podsiodłowa 53 cm ś/ś, górna rura 53 cm ś/ś, dystans łańcuch 39 cm, baza kół 95 cm. Suport angielski BSA 1,37 x 24 T, sztyca podsiodłowa 27,2 mm, stery 1″. Ramę sprzedaję z widelcem i sterami tange 1″ a-head.

Sprzedane

The track frame + 1″ ahead fork. New paint red color.  Size seat tube 53 cm c/c, top tube 53 cm c/c, chain stay 39 cm, wheel base 95 cm. Bottom bracket BSA 1,37 x 24 T, seat post 27,2 mm. 1″ ahead head set is included.

Sorry Sold