Archive for czerwiec, 2010

Nowe Ramy Gromada / New Gromada Frames

piątek, czerwiec 11th, 2010

Dziś kolejne ramy Gromada. Tym razem piękny żółty. Rozmiar 54 cm i 57 cm. Rurki Columbus Gara.

Sprzedane

New Gromada frame yellow color. Size 54 cm and 57 cm. Columbus Gara tubes.

Sorry Sold

Nice Romet Super TT frame Columbus SLX

środa, czerwiec 9th, 2010

Cześć

Tak jak obiecałem co jakiś czas pojawiać się będą „nice frames”

Dziś Romet Super na Columbusie SLX. Piękna ramka przerobiona z szosowego Supra. Wymienione haki na torowe, skrócony tylny widelec, rozstaw 120 mm. No i to co rzadko się trafja, koza. W komplecie niesamowity torowy widelec, prześwit na „milimetr”, profilowane aerodynamiczne rurki, Stalowy!!!

Sprzedana

Today nice Romet Super frame set. Columbus SLX tubes. Road frame with change drop outs for track. Rear spacing 120 mm. TT frame with 28″ front track fork.

Sorry Sold

niedziela, czerwiec 6th, 2010

Witamy w nowej formie on-line

niedziela, czerwiec 6th, 2010

Pod nazwą firmy Gromada kryje się niejaki Paweł Gromada. O mojej największej pasji nie będę się rozpisywał. Drugi z koleji bzik to rowery. I to rowery w miejskim stylu.

Trochę o historii.

Może ktoś pamięta jeszcze firmę Ostro, jej pirwszy fixowy sklep on-line, zajebiste torby kurierskie i ciuchy na rower:) Szacunek dla firm Bla23 i Timebomb, ale zanim w waszej głowie powstała myśl o igle i nitce my “przemycaliśmy” cordurę z Niemiec, jeszcze nie Europe Union. Nie Maka? …

Gromada to też pierwsze ostrokołowe piasty, notabene hand made in Poland. (Nie chwaląc się testowane przez najleprzych zwodników torowych w Polsce). Gromada Garaż na Wilczej gdzie można było naprawić, zbudować ostre o każdej porze dnia. Również fiksowy sklep on-line.

Obecne czasy.

Torowe piasty można już kupić w każdym sklepie, warsztatów też sie pojawiło kilka. A ja lubię wyzwania i przecieranie szlaków. Więc 4 lata temu zanabyłem palnik acetylenowo-tlenowy, kilka kompletów rurek CrMo i postanowiłem wyfikswać Wam parę ramek pod własnym nazwiskiem. I od tych 4 lat buduję naprawiam i restauruję ramki które w swym skaładzie mają Fe, Cr lub Mo.

Na tej stronie dowiecie się co potrafję dla Was wylutować.

Gromada