O nas/About

Pod nazwą firmy Gromada kryje się niejaki Paweł Gromada. O mojej największej pasji nie będę się rozpisywał. Drugi z koleji bzik to rowery. I to rowery w miejskim stylu.

Trochę o historii.

Może ktoś pamięta jeszcze firmę Ostro, jej pirwszy fixowy sklep on-line, zajebiste torby kurierskie i ciuchy na rower:) Szacunek dla firm Bla23 i Timebomb, ale zanim w waszej głowie powstała myśl o igle i nitce my „przemycaliśmy” cordurę z Niemiec, jeszcze nie Europe Union. Nie Maka? …

Gromada to też pierwsze ostrokołowe piasty, notabene hand made in Poland. (Nie chwaląc się testowane przez najleprzych zwodników torowych w Polsce). Gromada Garaż na Wilczej gdzie można było naprawić, zbudować ostre o każdej porze dnia. Również fiksowy sklep on-line.

Obecne czasy.

Torowe piasty można już kupić w każdym sklepie, warsztatów też sie pojawiło kilka. A ja lubię wyzwania i przecieranie szlaków. Więc 4 lata temu zanabyłem palnik acetylenowo-tlenowy, kilka kompletów rurek CrMo i postanowiłem wyfikswać Wam parę ramek pod własnym nazwiskiem. I od tych 4 lat buduję naprawiam i restauruję ramki które w swym skaładzie mają Fe, Cr lub Mo.

Na tej stronie dowiecie się co potrafję dla Was wylutować.

Gromada